Hakkımızda

ATAK ÇELİK KAPI 1990 yılında profesyonel güvenlik maksatı ile kurulmuş sonraki yıllarda çelik kasa ve yüksek güvenlikli kapılarla (patlamaya dayanıklı blastproof kapılar, kurşun geçirmez buletproof kapılar, radyasyon radiationproof kapıları, su sızdırmaz waterproof kapılar) ilgili çalışmalarına devam etmiş ve sektöründe söz sahibi olmayı başarmıştır. Dünyanın önde gelen firmaların Türkiye ve Ortadoğu mümessillik görevini başarıyla yürütmektedir.

Detaylı

Marka İlkelerimiz

KALİTE

ATAK Çelik Kapı olarak çalışmalarımızda kaliteyi her zaman ön planda tutuyor ve bu sayede müşterilerimize beklentilerinin ötesinde hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

GÜVEN

Çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile oluşturduğumuz karşılıklı güven, saygı ve başarıya dayalı açık ilişki sayesinde güven ve saygınlığın sürekli olarak korunması temel felsefemizdir.

TECRÜBE

10 yılı aşkın tecrübemizle sektördeki en son teknolojilere uyum sağlayarak hizmetlerimizi en üst seviyeye taşıyor ve büyümeye devam ediyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Başarılarımızın müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olduğuna inanıyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz.

UYGUN MALİYET

Kaliteden ödün vermeyen, yüksek verimlilik sağlayan, üstün performanslı, çevreye duyarlı hizmetler sunarken aynı zamanda bütçenizi de düşünüyor, düşük maliyetli çözümler sunuyoruz.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Satış ve uygulamalarını yaptığımız sistemlerin sonrasında da alanında uzman ekibimizle takibini yaparak sistemlerin sürekliliğini garanti altına alarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Ürünlerimiz

Referanslarımız