Gururla Türkiye’de üretilmiştir.

Gururla Türkiye’de üretilmiştir.

2 Mart 2021 tarihinde oluşturuldu.
Gururla Türkiye’de üretilmiştir.

Gururla Türkiye’de üretilmiştir.

Yenilikçi kimliğimizden aldığımız güç ve güven ile her zaman bir adım öteye götürmenin verdiği. Heyecanla sektörde kullanılan makinelerimiz de sürekli olarak inovasyon uygulayarak siz değerli müşterilerimize daha hızlı. Daha yüksek teknolojileri sunmak için birlikte gelişiyor ve geliştiriyoruz.

Firmamız, 1999 yılında ağaç işleme makineleri sektörüne FORM MAKİNA Yusuf DİLEK ile başlayıp 2016 yılında, kurumsallaşma yolunda adım atarak İNEGÖL FORM MAKİNA olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız makine üretiminde alanlarında uzman ve deneyimli personeliyle araştırma ve. Geliştirme projelerine teknolojik ekipmanlarla gelişmeye aralıksız olarak devam etmekte ve sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Global rekabette ki yerimizi ve marka değerimizi daha da yükseltmek amacıyla , yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda ; Amerika, Almanya, Rusya, Ukrayna, Bulgaristan gibi başlıca ülkelerde ki temsilcilerimiz ile yerinde ,hızlı ve profesyonel hizmet vermenin mutluluğunu

yaşıyoruz.

Gururla Türkiye’de üretilmiştir.

Firmamız 20 yılı aşkın tecrübe ile ağaç kesim makinaları üretmekte ve inovasyon konusunda örnek duruma gelmiş bulunmakta. Makine üreticileri ve kullanıcıları tarafından dikkatle takip edilmektedir.

Ayrıca firmamız Türkiye genelinde tamamı kendi imalatımız olan Palet Çakım ve. Makara Çakım makinalarını üreten ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Tek olmanın vermiş olduğu rehavete kapılmayıp , devamlı olarak inovasyon çalışmalarımızı yaparak sektörün ilgisini çekmekte ve makinelerimize değer katmaktayız.

Makinalarımızda yeni nesil robotik sistem ile üretim kapasitesini artırarak, makinadan elde. Edilen verimi üst seviyelere taşımış bulunmakta ve müşterilerimizi isteklerine hızlı ve akıllı çözümler sunmaktayız.

Hedefimiz global çapta; Avrupa standartlarında kaliteli ve güvenli makinalar üreterek. İlkeli satış ve servis anlayışıyla sadece yurtiçi değil, tüm dünyada hizmet vermek ve. Türk Makina Sanayisini en iyi biçimde temsil etmektir.

Ahşap İşleme Makineleri – Ahşap İşleme Makineleri – ahşap boyama hattı – mobilya zımpara makinesi – boyama makinası – Ağaç İşleme Makineleri  – Ahşap Boyama Makineleri