Yaklaşık 20 Firmalık Bir Grup Halinde Katıllacağız

Yaklaşık 20 Firmalık Bir Grup Halinde Katıllacağız

6 Mart 2021 tarihinde oluşturuldu.
Yaklaşık 20 Firmalık Bir Grup Halinde Katıllacağız

Yaklaşık 20 Firmalık Bir Grup Halinde Katılacağız

TAMDER Üyesi Firmalar Olarak, Yaklaşık 20 Firmalık Bir Grup Halinde Katıldığımız
Tüyap INTERMOB Fuarı’nın 3. Holünde Müşterilerimizi Bekliyor Olacağız

Yalnız Türkiye’nin değil, Avrasya’nın en büyük ahşap teknolojisi fuarları olan. Tüyap WOODTECH ve INTERMOB 2020 bu yıl kapılarını özel koşullar altında açıyor. 10 – 14 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacak olan WOODTECH fuarına yaklaşık 20 firma ile katılan. TAMDER üyesi firmalar, grup olarak yer aldıkları 3. Salon’daki 2.000 m2’lik özel TAMDER Bölümü’nde kümelenmiş olarak yer alacaklar.

Ayırt edici özel dernek konsepti ile ürün ve hizmetlerini sergileyecek olan TAMDER üyesi firmalar, bu yıl pandemi nedeniyle sadece iki salonun makinecilere ayrıldığı bir ortamda, salonlardan birinin yaklaşık yarısını doldurarak önemli bir ağırlıkta temsil edilecekler.

Derneğimizin WoodMach Turkey Zirvesi’nin bir provası niteliğinde olacak olan bu buluşma sırasında üyelerimiz sektörle buluşarak ürün ve hizmetlerini sergileyecek. Fuarda dernek olarak da tanıtımını gerçekleştirecek olan TAMDER, fuar boyunca sektör temsilcileri ile buluşarak, Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneğinin gazete ve kataloglarının dağıtımı da gerçekleştirecek.