Et Askı Dolabı

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO1260
  • İLAN TARİHİ17 Mart 2021
  • MARKATANGÜN SOĞUTMA
  • ÜRÜN TİPİSATILIK
  • ÜRÜN DURUMUSIFIR
  • SATIŞ DETAYIBİLGİ İSTEYİNİZ

İlan Açıklaması

Konumu

İlan Videosu

Et Askı Dolabı

Et Askı Dolabı: Kasapların olmazsa olmaz ihtiyaçlarından birisidir et sergileme dolabı. Cam içerisinde sergilenen etler müşterinin ilgisini çekerken aynı zamanda dolap içerisinde iyi korunan etler uzun zaman boyunca taze kalır. Et sergileme dolabı, marketlerin de bulundurması gereken bir dolaptır. Dükkanınızın boyutuna uygun her seçenekte et sergileme dolabı için doğru adrestesiniz.

Et ve et ürünleri, muhafaza edilirken dikkat edilmesi gerekilen en önemli gıdalardan birisidir. Yanlış muhafaza edilen et ve et ürünleri çok kısa süre içerisinde bozulabilir ve tüketilemez hale gelebilir. Bu nedenle etin muhafaza edileceği dolap seçimi oldukça önemlidir. Dry aged işlemi, etin lezzetini arttırmaya yarayan bir işlemdir. Sabit sıcaklıkta uzun süre bekletilerek terbiye edilen etlerin lezzeti kat kat artmaktadır. Dry aged dolabı, bu işlem için en uygun dolaptır. Dry aged dolabı, kaliteli malzemelerden üretilmiş olup uzun ömre sahip olmalıdır. Et tüketiminde oldukça farklı tercihler bulunmaktadır. Bu tercihlere de uygun et muhafaza etme dolapları bulunmaktadır. Bu dolapların hepsini başlık altında inceleyelim.

Dry aged donanımları, özel donanımlardır. Yüksek teknolojili bu ürünleri firmamız, dry aged imalatı protokolleri dahillinde sunmaktadır. Et yaşlandırma dolabı, et nemlendirme dolabı veya et dinlendirme dolabı olarak da bildiğimiz bu donanımların yanı sıra et sergileme dolabı gibi ihtiyaçlar için de çözümler sunabilmekteyiz. Firmamız her işletme için paslanmaz saklama dolabı üretimi gerçekleştirebilmektedir. Bizimle hemen iletişime geçerek şimdi hizmet almaya başlayabilirsiniz.

SEO