ET YAŞLANDIRMA (HİMALAYA TUZLU)

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO1263
  • İLAN TARİHİ17 Mart 2021
  • MARKATANGÜN SOĞUTMA
  • ÜRÜN TİPİSATILIK
  • ÜRÜN DURUMUSIFIR
  • SATIŞ DETAYIBİLGİ İSTEYİNİZ

İlan Açıklaması

Konumu

İlan Videosu

Etinizi uzun süre saklayabileceğiniz ve daha lezzetli hale gelmesi için bekletebileceğiniz türde bir dolaptır. Bu işlem sayesinde etleriniz gün geçtikçe daha lezzetli hale gelir ve tercih edilesi etlere sahip olursunuz. Ancak et yaşlandırma dolabı seçerken mutlaka dolabın kalitesini kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu dolaplar; dayanaklı, sağlıklı ve paslanmaz olmalıdır. İnsan sağlığını yakından ilgilendiren et muhafaza dolapları, sağlık standartlarına uygun olmalıdır. Eğer böyle bir dolap arıyorsanız şu anda doğru yerdesiniz.

Et ve et ürünleri, muhafaza edilirken dikkat edilmesi gerekilen en önemli gıdalardan birisidir. Yanlış muhafaza edilen et ve et ürünleri çok kısa süre içerisinde bozulabilir ve tüketilemez hale gelebilir. Bu nedenle etin muhafaza edileceği dolap seçimi oldukça önemlidir. Dry aged işlemi, etin lezzetini arttırmaya yarayan bir işlemdir. Sabit sıcaklıkta uzun süre bekletilerek terbiye edilen etlerin lezzeti kat kat artmaktadır. Dry aged dolabı, bu işlem için en uygun dolaptır. Dry aged dolabı, kaliteli malzemelerden üretilmiş olup uzun ömre sahip olmalıdır. Et tüketiminde oldukça farklı tercihler bulunmaktadır. Bu tercihlere de uygun et muhafaza etme dolapları bulunmaktadır. Bu dolapların hepsini başlık altında inceleyelim.

Dry aged donanımları, özel donanımlardır. Yüksek teknolojili bu ürünleri firmamız, dry aged imalatı protokolleri dahillinde sunmaktadır. Et yaşlandırma dolabı, et nemlendirme dolabı veya et dinlendirme dolabı olarak da bildiğimiz bu donanımların yanı sıra et sergileme dolabı gibi ihtiyaçlar için de çözümler sunabilmekteyiz. Firmamız her işletme için paslanmaz saklama dolabı üretimi gerçekleştirebilmektedir. Bizimle hemen iletişime geçerek şimdi hizmet almaya başlayabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

* Paslanmaz çelik (304) kalite İç gövde
* Paslanmaz çelik veya dekorasyona uygun renk ve dış görseller
* 42kg /m3 poliüretan enjeksiyonlu gövde
* Yaylı ve menteşeli cam kapılar
* Led aydınlatma
* %65 – 85 aralığında otomatik iç kabin nemlendirme
* Isı göstergeli otomatik defrostlu kumanda paneli
* Sıcak gaz veya elektirikli defrost sistemi
* İç ve dış montaj soğutma grubu