E-MACHINETURKEY.COM ailesinde yer almanız ile birlikte yararlanacağınız hizmetler;

Firmanızın Tanıtımı:

E-MACHINETURKEY.COM’da firmanızın faaliyet tipi, faaliyet konusu, mağazanızın iletişim dahil her türlü bilgilerini, firmanız hakkında tanıtım yazılarını, bayilerinizi ve bayilik verdiğiniz şirketleri, servis ağınızı, ürünlerinizin markalarını, şirket görselleri ve videolar ile tanıtabileceğiniz ve anlatabileceğiniz bir platform sunmaktadır.

Ürünlerinizin Tanıtımı:
Ürünlerinizin tanıtımını yapabilme fırsatı sunan E-MACHINETURKEY.COM’da, sektör kategorisinde marka, model tipi, fiyatı, model yılı, ürün tipi, ürün durumu, satış detayı, ilan tarihi, ilan bitiş tarihi ve ilanın hangi il ve ilçeden yapıldığı vb. detaylara yer verilmektedir. Ayrıca, ürün listeleme seçeneğimiz ile sektör, ürün grubu, kategoriler, alt kategoriler ve marka-modele kadar detaylandırarak listeleyip, ürünlerin kolayca bulunmasını sağlamaktayız.

Ürün fotoğraf ve videolarının yayınlanması: Müşterilerimize sunduğumuz bir diğer hizmet ise, ürünlerinizin görsel olarak alıcıların görmesine ve beğenmesine, incelemesine olanak sağlayan ürün görsel ve videolarını yayınlamaktır. Bu sayede hem alıcı hem de satıcı olarak görerek, inceleyerek ürünlerin tanıtılmasına olanak sağlamaktayız.

Video Paylaşım:
Ürün ilanlarında yer alan videoların paylaşımına olanak sağlar. Bu nedenle video paylaşımında bulunmak için ilgili ürün ilanının sitemizde yer alması gerekmektir. Paylaşılan videolar ürün eklendiği kategoride listelenmektedir.

Firmanız hakkında geniş kapsamlı ve detaylı bir şekilde bilgilendirmenize olanak sağlayan alt başlıkları içerir. Bu alt başlıklar ve içerikleri aşağıda yer almaktadır.

a) Mağaza Bilgileri: Firmalar şirket tür ve ünvanı, kuruluş yılı, web adresi gibi genel bilgilendirici tanıtımları gibi detaylı bilgilere bu alanda sunabilmektedir.

b) İletişim Bilgileri: Firmaların doğru iletişimi sağlayabilmek için detaylı adres bilgileri, telefon, web adresi ve e-posta bilgilerini paylaştıkları alandır.

c) Hakkımızda: Firmaların geçmiş tarihlerinden bugüne kendilerini ifade edebilecekleri tüm yazılı bilgiyi paylaşmaya olanak sağlayan alandır. Bir şirket web sitesi gibi hakkımızda bölümünde isterseniz tarihçe,vizyon, misyon, refanslarımız, sertifikalar vb. alt başlıklara yer verebilirsiniz.