Köşeli Reyon

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO1179
  • İLAN TARİHİ17 Mart 2021
  • MARKATANGÜN SOĞUTMA
  • ÜRÜN TİPİSATILIK
  • ÜRÜN DURUMUSIFIR
  • SATIŞ DETAYIBİLGİ İSTEYİNİZ

İlan Açıklaması

Konumu

İlan Videosu

Köşeli Reyon, Marketlerin olmazsa olmaz ihtiyacı soğutma ve saklama dolaplardır. Kolay bozulabilecek et ve süt ürünlerinizi uzun süre boyunca muhafa altına almak adına soğutma ve saklama dolap imalatı hizmetiyle karşınızdayız. Soğutma ve saklama dolaplar, kalitesiyle de ürünlerinizi istediğiniz süre boyunca saklamanızı sağlar. Bunun yanında statik soğutmalı reyonlar ve depolu servis reyonları da temin etmekteyiz. Bu sayede, satışa sunmak için bekletmek istediğiniz ürünlerinizin kalitesinden ödün vermeden kolaylıkla saklayabilir ve soğutabilirsiniz.

Market dolapları geleneksel türleri ve sanayi tipi buzdolabı imalatı standartlarında geliştirilmiş türleri ile endüstriyel market donanımları üretimi yapan firmalardan temin edilebilir. Reyon dolap üretimi de bu firmalar tarafından sunulan hizmetler arasında yer alır. Mahalle kasaplarında kullanılan türlerinin yanı sıra büyük marketler de kullanılan kasap dolabı ve kasap reyonu üretimi de yine endüstriyel soğutucu ve market donanımları satışı yapan firmalardan temin edilebilir. Tabii bu dolapların en yakın örnekleri olan şarküteri dolabı gibi soğutucu donanımı bulunan ekipmanlar da aynı şekilde tedarik edilebilmektedir.

Eğer tezgâh dolabı imalatı imalatınız var ise öncelikle sektörün deneyimli firmalarını tercih etmelisiniz. Zira dolap imalatı ciddi bir iştir. Reçellik dolabı ve kuru soğutmalı reyon dolabı donanımları nitelikli örnekleri içerisinden tercih edilmelidir. Bu cihazlar sürekli kullanım halinde olacağından uzun ömürlü olmalı ve ürünlerin niteliklerini kaybetmemelerini sağlamalıdır. Siz de camlı teşhir dolabı ve amortisörlü kuru soğutma dolabı gibi ihtiyaçlarınız için soğutma ve saklama dolap imalatı, manav ünitesi ve motorlu reyon imalatı yapan firmamızdan hemen ürün satın alabilirsiniz. Ayrıca sizin için statik soğutmalı reyonlar ve depolu servis reyonları üretimini de gerçekleştirmekteyiz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

*Modüler (sistem )
*İç ve dış montajlı soğutma grubu
*Su gideri ve paslanmaz gövde
*Kg /m3 yoğunluk enjeksiyonlu gövde
*Değişebilir ön dekor profilleri
*Floresan aydınlatma
*Soğutma sistemi (hava sirkilasyonlu )
*Isı göstergeli otomatik defroslu kumanda paneli
*Aşağı ve ya yukarı açılır securit camlar
*İsteğe göre düz ve ya bombe cam
*İsteğe göre depolu , bazalı ve ya sandıklı

SEO