KR BM 600 PROFİL BOYAMA MAKİNESİ


0 ₺

  • Marka: KA-MA
  • Model: 2022
  • Menşei: TÜRK
  • Ürün Tipi: Satılık
  • Ürün Durumu: Sıfır
  • Garanti: 1 Yıl
  • Teslim Durumu: 15 Gün


KR BM 600 PROFİL BOYAMA MAKİNESİ

KR BM 600 Ahşap Profil Boyama Makinesi; geniş kabin hacmi, ekonomik boya geri kazanım sistemi, otomatik yükleme ve boşaltma sistemlerine entegre olabilme özelliği ile rakiplerinden ayrılan yeni nesil bir profil boyama makinesidir.

STANDART DONANIM

Boya Geri Kazanımlı Konveyör Bant

KR BM 600 %20 ila %30 arasında malzeme tasarrufu sağlayan boya geri kazanımlı konveyör bant standart olarak sunulmuştur.

Pompa Tabanca

KR BM 600 Plastik Profil Boyama Makinesi 1 adet diyaframlı pompa ve pozisyonları ayarlanabilen 4 adet düşük basınçlı otomatik püskürtmeli boya tabancası standart olarak sunulmuştur.

Kasetli Egzoz Filtre

KR BM 600 Profil Boyama Makinesinde boya püskürtme tabancası ayarını ve kabin içi temizliği kolaylığı sağlayan sökülebilir kasetli filtre standart olarak sunulmuştur.

OPSİYONEL DONANIMLAR

Yüksek Basınçlı Pompa ve Tabancalar

KR BM 600 Profil Boyama Makinesinin alt yapısı opsiyonel olarak yüksek basınçlı boya püskürtme pompası ve sprey boya püskürtme tabancası takılmasına uygundur. İsteğe göre makineye 4, 6, 8 ad. tabanca takılabilir.

Otomatik Yükleme Boşaltma

KR BM 600 Süpürgelik Boyama Makinesine opsiyonel olarak otomatik yükleme ve boşaltma ünitesi eklenebilir.

Sulu Filtrasyon
KR BM 600 Profil Boyama Makinesi opsiyonel olarak sulu filtrasyon sistemi ile üretilebilir. Bu sistem hem ürün kalitesini arttırır hem de salınım değerlerini düşürerek çevreyi korur.

IOT

Bu sistemde, sahip olduğunuz tüm KAMA Makinelerine ait çalışma ve arıza verileri anlık olarak toplanır ve kullanabilmeniz için anlamlı hale getirilir. Bu sayede makinelerinizin anlık olarak çalışma durumunun takibini yapabilir, yaşanmış olan arızaları görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne kadar çalışma yaptığını ve bu çalışma esnasında yaşanan arızaları, hangi parametrelerle çalışma yaptığını, makinenizin toplam çalışma süresi ve üretim hacmini ve geçmişe dönük çalışma raporlarını detaylı inceleyebilir, istediğiniz parametreler ile filtreleme yaparak size özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bilgilendirme alarmları kurarak iş takibinizi sorunsuz yürütebilirsiniz. 

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE UZAKTAN TEKNİK SERVİS DESTEĞİ

Uzaktan teknik servis hizmetimizi çok daha hızlı ve pratik olarak sunduğumuz Vsight Remote uygulaması ile makinelerimizin kullanımı esnasında oluşabilecek duraksamaların büyük oranda önüne geçiyoruz. Makine operatörünün akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlük ile KAMA genel merkezinde yer alan teknik servis yetkilisine anlık olarak bağlanmasını, sesli ve görüntülü görüşme esnasında tespit edilen arızaya canlı görüntü üzerinden işaretlemeler ve sesli komutlar ile gerekli doğru müdahalenin yapılmasını saniyeler içinde yerine getiriyoruz.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ebatlar

:

1904 mm U: 4200 mm Y: 2000 mm

Ağırlık

:

1200 Kg

Elektrik Üretimi

:

4,5 Kw / St

Çalışma Yönü

:

Sağ

Max. Çalışma Hızı

:

30 m/dak

Max. Ürün Genişliği

:

300 mm

Max. Ürün Yüksekliği

:

250 mm

Aspirasyon Fan Debisi

:

12000 m³ / s

Kullanım Alanları

Kasa, pervaz, süpürgelik, ahşap profiller

Ürün Sahibine Sor