KR FZM 1300-1 FIRÇA ZIMPARA MAKİNESİ

Kategori: Zımpara Makinası

0 ₺

  • Marka: KA-MA
  • Model: 2022
  • Menşei: TÜRK
  • Ürün Tipi: Satılık
  • Ürün Durumu: Sıfır
  • Garanti: 1 Yıl
  • Teslim Durumu: 15 Gün


KR FZM 1300-1.1 FIRÇA ZIMPARA MAKİNESİ

Rustikli ve cnc oymalı yüzeylerin 3 Boyutlu ham ve astar zımparası için geliştirilen KR FZM 1300-1.1 Ahşap Zımpara Makinesi, esnek zımparalama özelliğiyle en zorlu yüzeylerde bile başarılı sonuçlar elde etmektedir. Yatay eksene dik çalışan osilasyonlu fırça zımpara ünitesi sayesinde tüm yüzeylere homojen zımpara yaparak en iyi sonucu almaya olanak tanır.

Konveyör Tablası

Konveyör hareketli olup 0.1 mm hassasiyet ile parça kalınlığı için pozisyon değiştirilebilir. Bu pozisyon değişikliği 0-75 mm arasında yapılabilir. Max. parça kalınlığı 70 mm olarak ayarlanabilir. Bu işlem dokunmatik panel üzerinden otomatik yapılır. 

Vakumlu Konveyör Tablası

Vakumlu Konveyör Tablası, zımparalanacak parçaların bantta kaymadan sabit kalmasını sağlar. Küçük iş parçalarının zımpara fırçaları tarafından hareket etmemesi ve doğru zımparalanabilmesi için vakum sistemini kullanarak en iyi sonucu elde etmekteyiz. 

Osilasyonlu Disk Fırça Sistemi

Bu ünite, yüksekliği, hızı ve yönü otomatik ayarlanabilen 9 adet osilasyonlu fırça zımparadan oluşur. Ürün üzerindeki oymaların ham ve astar zımparasında son derece başarılıdır. Kolayca değiştirilebilen fırçalar operatöre kolaylık sağlar. Çift yöne dönebilme özelliği 2 yüzeyi farklı kum zımpara kullanılmasına imkan sağlar. 

Osilasyonlu Cross Silindir Fırça Sistemi 

Bu ünite, yatay eksende çalışan 4 adet silindir fırçala zımparadan oluşur. Cross fırça zımparalar sayesinde dikey yüzeylerin homojen ve mükemmel bir şekilde zımparalanmasına olanak sağlar. Yüzeyde oluşabilecek zımpara çiziklerini minimuma indirerek zımparalama kalitesini en üst seviyeye taşımaktadır. 

Osilasyonlu Silindir Fırça Sistemi

Bu ünite, yüksekliği, dönüş hızı ve yönü otomatik ayarlanabilen 2 adet silindir fırça zımparadan oluşur. Ürün üzerindeki oymaların ham ve astarlı zımparalanması yapılır. Pratik değiştirilebilen fırçalar operatöre kolaylık sağlar. Çift yöne dönebilme özelliği 2 yüzeyi farklı kum zımpara kullanılmasına imkan sağlar.

Dokunmatik Kontrol Paneli

KR FZM 1300-1.1 Ağaç Zımpara Makinası ile tüm ünitelerin pozisyonlanması, (fırça zımparanın iş parçasına ne kadar daldığı), zımparaların çalışma yönü, zımparaların dönme hızı ve konveyör tabla pozisyonlanması, dokunmatik kontrol paneli üzerinden yapılır. Bu özellikler reçeteleme sistemi ile bir isim altında kaydedilir. Daha sonra bu konfigürasyonlar o isim üzerinden kullanılmak üzere çağrılabilir.

OPSİYONEL DONANIMLAR

IOT

Bu sistemde, sahip olduğunuz tüm KAMA Makinelerine ait çalışma ve arıza verileri anlık olarak toplanır ve kullanabilmeniz için anlamlı hale getirilir. Bu sayede makinelerinizin anlık olarak çalışma durumunun takibini yapabilir, yaşanmış olan arızaları görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne kadar çalışma yaptığını ve bu çalışma esnasında yaşanan arızaları, hangi parametrelerle çalışma yaptığını, makinenizin toplam çalışma süresi ve üretim hacmini ve geçmişe dönük çalışma raporlarını detaylı inceleyebilir, istediğiniz parametreler ile filtreleme yaparak size özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bilgilendirme alarmları kurarak iş takibinizi sorunsuz yürütebilirsiniz. 

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE UZAKTAN TEKNİK SERVİS DESTEĞİ

Uzaktan teknik servis hizmetimizi çok daha hızlı ve pratik olarak sunduğumuz Vsight Remote uygulaması ile makinelerimizin kullanımı esnasında oluşabilecek duraksamaların büyük oranda önüne geçiyoruz. Makine operatörünün akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlük ile KAMA genel merkezinde yer alan teknik servis yetkilisine anlık olarak bağlanmasını, sesli ve görüntülü görüşme esnasında tespit edilen arızaya canlı görüntü üzerinden işaretlemeler ve sesli komutlar ile gerekli doğru müdahalenin yapılmasını saniyeler içinde yerine getiriyoruz.

Ekstra Çalışma Genişliği / Yüksekliği

KR FZM 1300-1.1 Mobilya Zımpara Makinesi, isteğe bağlı olarak 1500 mm zımparalama genişliğine uyumlu imal edilebilir. KR FZM 1300-1.1 isteğe bağlı olarak 200 mm zımparalama yüksekliğine uyumlu imal edilebilir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık

:

3500 kg                             

Ebatlar : U: 4550 mm G:2350 mm Y:2100 mm
Elektrik Tüketimi : 13,5 Kw/h
Toplam Basınçlı Hava İhtiyacı : 260 L/dk
Max. Ürün Boyu : Sınırsız
Min. Ürün Boyu : 350 mm
Max. Ürün Genişliği : 1300 mm
Min. Ürün Genişliği : 150 mm
Max. Ürün Yüksekliği : 70 mm
Min. Ürün Yüksekliği : 3 mm
Max. Konveyör Hızı : 8 m/dak
Kullanılabilen Zımpara Kum Aralığı : P80 – P400
Çalışma Yönü : Sol
Kullanım Alanları : Kapı zımpara makinası, kapak zımpara makinası,ve her türlü panel mobilya zımpara makinası olarak kullanılır.

 

Ürün Sahibine Sor