KR KZM 5 KENAR ZIMPARA MAKİNESİ

Kategori: Zımpara Makinası

0 ₺

  • Marka: KA-MA
  • Model: 2022
  • Menşei: TÜRK
  • Ürün Tipi: Satılık
  • Ürün Durumu: Sıfır
  • Garanti: 1 Yıl
  • Teslim Durumu: 15 Gün


KR KZM 5  KENAR ZIMPARA MAKİNESİ

Kenar Zımpara Makinası kapıların, kapakların ve modüler mobilya parçalarının kenarlarının zımparalanmasında kullanılır. Esnek ve hareketli zımpara üniteleri sayesinde düz, pahlı ve radislu kenarların ham ve astar zımparası mükemmel bir şekilde yapılır.

STANDART DONANIM

Esnek Bant Zımpara Ünitesi

Otomatik Zımpara Makinamızdaki bu ünite ağırlıklı olarak ham kenarlarda testere izlerini gidermek için kullanılır. Ayrıca baskı pedi değiştirilerek radislu köşelerde de kullanılabilir. Açısı, mesafeleri, baskı şiddeti manuel olarak ayarlanabilen bant zımpara ünitesi osilasyonlu çalışması sebebiyle çok ekonomik bir yapıdadır. Mobilya zımpara makinemiz, kolay zımpara değişim özelliği ile operatör için avantaj sağlar.

Osilasyonlu Orbital Zımpara Ünitesi

Köşe Zımpara Makinesinde düz kenarların ham ve astar zımparalanmasında kullanılan sistem, osilasyonlu çalışması sayesinde ekonomik ve kaliteli zımpara yapar. Baskı şiddeti ve mesafeleri kolayca ayarlanabilir 2 adet orbital zımpara motorundan oluşan sistem, operatör için avantaj sağlar.

Disk Fırça Zımpara Ünitesi

Disk Zımpara Makinasındaki yükseklik, mesafe ve dönüş hızı ayarlanabilen fırça zımpara, kenarları ve radiuslu  köşeleri zımparalar.

Skoç Mop Ünitesi

İnce Zımpara Makinemizdeki yükseklik ve mesafesi ayarlanabilen mop ünitesi, kenardaki zımpara izlerini alır ve süper finish yapar. Çok kaliteli kenar yüzeyi oluşmasını sağlar.

OPSİYONEL DONANIM 

Ekstra Bant Zımpara Ünitesi

KR KZM-5 Ahşap Zımpara Makinesinde bu ünite sürekli pahlı veya radiuslu kenarlar zımparalamak için opsiyon olarak sunulmuştur. Bazı basit kordonlarda da kullanılabilir.

Ekstra Silindirik Fırça Zımpara Ünitesi

Bazı kordonlu kapaklar için geliştirilmiş bir ünitedir.

IOT

Bu sistemde, sahip olduğunuz tüm KAMA Finishing Makinelerine ait çalışma ve arıza verileri anlık olarak toplanır ve kullanabilmeniz için anlamlı hale getirilir. Bu sayede makinelerinizin anlık olarak çalışma durumunun takibini yapabilir, yaşanmış olan arızaları görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne kadar çalışma yaptığını ve bu çalışma esnasında yaşanan arızaları, hangi parametrelerle çalışma yaptığını, makinenizin toplam çalışma süresi ve üretim hacmini ve geçmişe dönük çalışma raporlarını detaylı inceleyebilir, istediğiniz parametreler ile filtreleme yaparak size özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bilgilendirme alarmları kurarak iş takibinizi sorunsuz yürütebilirsiniz. 

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE UZAKTAN TEKNİK SERVİS DESTEĞİ

Uzaktan teknik servis hizmetimizi çok daha hızlı ve pratik olarak sunduğumuz Vsight Remote uygulaması ile finishing makinelerimizin kullanımı esnasında oluşabilecek duraksamaların büyük oranda önüne geçiyoruz. Makine operatörünün akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlük ile KAMA genel merkezinde yer alan teknik servis yetkilisine anlık olarak bağlanmasını, sesli ve görüntülü görüşme esnasında tespit edilen arızaya canlı görüntü üzerinden işaretlemeler ve sesli komutlar ile gerekli doğru müdahalenin yapılmasını saniyeler içinde yerine getiriyoruz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık

:

1400 Kg

Ebatlar

:

U: 4340 mm G: 1550 mm Y: 1760 mm

Elektrik Tüketimi

:

6 Kw/h

Hava Tüketimi

:

650 L/dk.

Max. Çalışma Hızı

:

15 m/dk.

Max. Ürün Yüksekliği

:

70 mm

Max. Ürün Genişliği

:

2100 mm

Max. Ürün Boyu

:

Sınırsız

Min. Ürün Yüksekliği

:

3 mm

Min. Ürün Genişliği

:

150 mm

Min. Ürün Boyu

:

150 mm

Ürün Sahibine Sor