KR PM 10 PROFİL ZIMPARA MAKİNESİ

Kategori: Zımpara Makinası

0 ₺

  • Marka: KA-MA
  • Model: 2022
  • Menşei: TÜRK
  • Ürün Tipi: Satılık
  • Ürün Durumu: Sıfır
  • Garanti: 1 Yıl
  • Teslim Durumu: 15 Gün


KR PM 10 PROFİL ZIMPARA MAKİNESİ

Kasa, pervaz, süpürgelik ve her türlü kordonlu profilin ham ve astarlı zımparası için geliştirilmiş yeni nesil tam otomatik en iyi zımpara makinesidir. Bütün ünitelerin PLC kontrollü ve hareketli olması, ağaç zımpara makinesine kusursuz zımparalama imkanı tanır. Bu sayede profil giriş ve çıkış köşelerinde yuvarlama ve dip çıkma gibi sorunlar yaşanmasının önüne geçilir.

STANDART DONANIM

Osilasyonlu Orbital Zımparalar

KR PM 10 Profil Zımpara Makinesinde 2 adet osilasyonlu orbital zımpara motoru kenar yüzeyler, 1 adet osilasyonlu orbital zımpara motoru üst yüzey için standart olarak sunulmuştur. Baskı şiddetleri, başlangıç ve bitiş noktaları ayarlanabilen bu motorlar PLC kontrollü olup yalnızca ürünü gördüğünde baskı yaparlar.

Sabit Titreşim Zımpara Motoru Ünitesi

KR PM 10 Motorlu Zımpara Makinasında kasa lambalarının zımparası için 1 adet osilasyonsuz, yüksekliği ayarlanabilen titreşim motoru standart olarak sunulmuştur. Baskı şiddeti ve mesafeleri ayarlanabilen bu titreşim motoru PLC kontrollü olup ürünü gördüğünde baskı yapmaktadır.

Osilasyonlu Silindirik Fırça Zımpara Ünitesi

KR PM 10 Titreşimli Zımpara Makinasında osilasyonlu silindirik fırça zımpara ünitesi standart olarak sunulmuştur. Bu ünite PLC kontrollü olup yükseklik, devir ve mesafe ayarları kolayca yapılabilmektedir.

Sabit Silindirik Fırça Zımpara

KR PM 10 Tahta Zımpara Makinasında 2 adet silindirik fırça zımpara ünitesi standart olarak sunulmuştur. Bu zımparalar PLC kontrollü olup, ürünün her iki kenarını (düz veya radiuslu) zımpara yapmak için geliştirilmiştir. Ürünü görünce baskı yapan bu zımparaların devir, mesafe ve açıları kolayca ayarlanabilmektedir.

OPSİYONEL DONANIM

Mop Zımpara Ünitesi

KR PM 10 Profil Zımpara Makinesi özel kordonlu profiller için formlu mop zımparaları ilave edilecek şekilde geliştirilmiş olup özel projeler için kolayca modifiye edilebilir.

IOT

Bu sistemde, sahip olduğunuz tüm KAMA Finishing Makinelerine ait çalışma ve arıza verileri anlık olarak toplanır ve kullanabilmeniz için anlamlı hale getirilir. Bu sayede makinelerinizin anlık olarak çalışma durumunun takibini yapabilir, yaşanmış olan arızaları görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne kadar çalışma yaptığını ve bu çalışma esnasında yaşanan arızaları, hangi parametrelerle çalışma yaptığını, makinenizin toplam çalışma süresi ve üretim hacmini ve geçmişe dönük çalışma raporlarını detaylı inceleyebilir, istediğiniz parametreler ile filtreleme yaparak size özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bilgilendirme alarmları kurarak iş takibinizi sorunsuz yürütebilirsiniz. 

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE UZAKTAN TEKNİK SERVİS DESTEĞİ

Uzaktan teknik servis hizmetimizi çok daha hızlı ve pratik olarak sunduğumuz Vsight Remote uygulaması ile makinelerimizin kullanımı esnasında oluşabilecek duraksamaların büyük oranda önüne geçiyoruz. Makine operatörünün akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlük ile KAMA genel merkezinde yer alan teknik servis yetkilisine anlık olarak bağlanmasını, sesli ve görüntülü görüşme esnasında tespit edilen arızaya canlı görüntü üzerinden işaretlemeler ve sesli komutlar ile gerekli doğru müdahalenin yapılmasını saniyeler içinde yerine getiriyoruz.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ebatlar

:

U: 4270 mm G: 1600 mm Y: 1650 mm

Elektrik Tüketimi

:

6 Kw/st

Max.Çalışma Basıncı

:

6 Bar

Max. Çalışma Hızı

:

15 m/dk.

Max. Ürün Boyu

:

Sınırsız

Max. Ürün Genişliği

:

250 mm

MaxÜrün Yüksekliği

:

100 mm

Min. Ürün Boyu  : 650 mm
Min. Ürün Genişliği : 60 mm
Min. Ürün Yüksekliği : 6 mm
Kullanım Alanları : Kasa, pervaz, süpürgelik, taç, her türlü ahşap profil

Ürün Sahibine Sor