KR YZM 1300 YÜZEY ZIMPARA MAKİNESİ

Kategori: Zımpara Makinası

0 ₺

  • Marka: KA-MA
  • Model: 2022
  • Menşei: TÜRK
  • Ürün Tipi: Satılık
  • Ürün Durumu: Sıfır
  • Garanti: 1 Yıl
  • Teslim Durumu: 15 Gün


KR YZM 1300 YÜZEY ZIMPARA MAKİNESİ

KR YZM 1300 Yüzey Zımpara Makinesi; kapı, kapak ve modüler mobilya parçalarının ham ve astarlı yüzeylerini ve oymalarını zımparalayabilmek için geliştirilmiş, son derece hassas bir zımpara makinesidir. KR YZM 1300 ile polisaj öncesi hassas zımparası da yapılabilmektedir.


STANDART DONANIM

Piyano Tip Tarayıcı

Makine girişindeki 52 adet endüktif okuyucudan oluşan sistem ürünlerin hassas bir şekilde okunarak akıllı aşındırma yapılmasına imkan tanır.

Osilasyonlu Orbital Zımpara Sistemi

Osilasyonlu Zımpara Makinemizde baskı şiddetleri ve mesafeleri otomatik ayarlanabilen 8 adet hareketli ortibal zımpara motoru bulunur. Bu büyük zımpara makinesi ile ürün üzerindeki yükseklik farklılıkları ve kenarlar dikkate alınır, akıllı aşındırma yapılır ve son derece kaliteli yüzey elde edilir.

Osilasyonlu Disk Fırça Sistemi

Bu Profesyonel Zımpara Makinesinde yüksekliği ve hızı otomatik ayarlanabilen 9 adet osilasyonlu fırça zımparadan oluşan bir ünite mevcuttur. Böylelikle, devirli zımpara makinesi ile  ürün üzerindeki oymaların ham ve astar zımparasında son derece başarılı sonuçlar elde edilir. Ayrıca ünitedeki fırçalar kolayca değiştirilebilir.

Osilasyonlu Silindir Fırça Sistemi

KR YZM-1300 Ahşap Zımparalama Makinesindeki bu ünite, yüksekliği ve dönüş hızı otomatik ayarlanabilen 2 adet silindir fırça zımparadan oluşur. Mobilya zımpara makinemiz ile oymalı ürünlerin ham ve astarlı zımparalanması yapılır. Kolay değiştirilebilen fırçalar operatöre kolaylık sağlar.

Skoç Silindir Sistemi

Kapı Zımpara Makinesindeki bu ünite, zımparalama işi biten ürünlerin üzerindeki zımpara izlerini alır ve süper finish yaparak çok düzgün bir yüzey elde edilmesini sağlar. Skoç silindir tükendikçe ayarı mekanik olarak kolayca yapılabilir.

OPSİYONEL DONANIM

Sabit Titreşimler
Bu ünite üzerinde baskı şiddetleri ve mesafeleri otomatik olarak ayarlanabilen 6 adet osilasyonlu orbital zımparadan oluşur. Polisaj öncesi zımparalamada yüzeyin homojen çıkması için kullanılan sistem, aynı zamanda astar zımparalamada da kullanılabilir.

Geniş Makine

KR YZM 1300 Ağaç Zımpara Makinası isteğe bağlı olarak 1500 mm zımparalama genişliğine uyumlu imal edilebilir.

IOT

Bu sistemde, sahip olduğunuz tüm KAMA Finishing Makinelerine ait çalışma ve arıza verileri anlık olarak toplanır ve kullanabilmeniz için anlamlı hale getirilir. Bu sayede makinelerinizin anlık olarak çalışma durumunun takibini yapabilir, yaşanmış olan arızaları görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne kadar çalışma yaptığını ve bu çalışma esnasında yaşanan arızaları, hangi parametrelerle çalışma yaptığını, makinenizin toplam çalışma süresi ve üretim hacmini ve geçmişe dönük çalışma raporlarını detaylı inceleyebilir, istediğiniz parametreler ile filtreleme yaparak size özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bilgilendirme alarmları kurarak iş takibinizi sorunsuz yürütebilirsiniz. 

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE UZAKTAN TEKNİK SERVİS DESTEĞİ

Uzaktan teknik servis hizmetimizi çok daha hızlı ve pratik olarak sunduğumuz Vsight Remote uygulaması ile makinelerimizin kullanımı esnasında oluşabilecek duraksamaların büyük oranda önüne geçiyoruz. Makine operatörünün akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlük ile KAMA genel merkezinde yer alan teknik servis yetkilisine anlık olarak bağlanmasını, sesli ve görüntülü görüşme esnasında tespit edilen arızaya canlı görüntü üzerinden işaretlemeler ve sesli komutlar ile gerekli doğru müdahalenin yapılmasını saniyeler içinde yerine getiriyoruz.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık

:

5.310 kg

Ebatlar

:

U: 5.490 mm G: 2.440 mm Y: 1.900 mm

Elektrik Tüketim

:

20 Kw/h

Toplam Basınçlı Hava İhtiyacı

:

260 L/dk.

Max. Ürün Boyu

:

Sınırsız

Max. Ürün Genişliği

:

1300 mm

Max. Ürün Yüksekliği

:

70 mm

Min. Ürün Boyu

:

350 mm

Min. Ürün Genişliği

:

150 mm

Min. Ürün Yüksekliği

:

3 mm

Max. Konveyör Hızı

:

8 m/dk

Max. Robot Kol Hızı

:

120 m/dk

Kullanılabilen Zımpara Kum Aralığı

:

P2000-P80

Çalışma Yönü

:

Sol

Kullanım Alanları

 

:

Kapı, kapak, modüler mobilya parçaları

Ürün Sahibine Sor