Kuru Pasta Dolabı

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO1248
  • İLAN TARİHİ17 Mart 2021
  • MARKATANGÜN SOĞUTMA
  • ÜRÜN TİPİSATILIK
  • ÜRÜN DURUMUSIFIR
  • SATIŞ DETAYIBİLGİ İSTEYİNİZ

İlan Açıklaması

Konumu

İlan Videosu

Kuru Pasta Dolabı

Kuru Pasta Dolabı: Oldukça çabuk bayatlayan unlu mamüllerden birisi de kuru pastadır. Kuru pastalar, uygun muhafaza edilmezse çok kısa sürede tadını ve görünümünü kaybedebilir. Kuru pasta dolabı, kuru pastaların çabuk bayatlamaması ve uzun ömürlü olması adına hemen hemen her türlü kuru pasta üreticisine lazımdır. Kaliteli malzemelerle imal edilmiş bir kuru pasta dolabı, kuru pastaların ömürlerini uzacatacak ve kuru pastaların daha leziz görünmesini sağlayacaktır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

*odüler (sistem )
*İç ve dış montajlı soğutma grubu
*Su gideri ve paslanmaz gövde
*40 kg /m3 yoğunluk enjeksiyonlu gövde
*Ayarlanabilir raflar
*Değişebilir ön dekor profilleri
*Floresan ve led aydınlatma
*Soğutma sistemi (statik ve ya hava sirkilasyonlu )
*Isı göstergeli otomatik defrozlu kumanda paneli

KALİTE POLİTİKAMIZ

1998 yıllı başında İstanbul Maltepe’de Sanayi buzdolabı ve soğutucu üretimi ile ilk faaliyetine başlamış olan Tangün ÇAPKIN, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru ve bilinçli bir şekilde karşılamak için, sektördeki bilgi ve tecrübelerini TANGÜN SOĞUTMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. adı altında 2013 yılı itibariyle DİLOVASI-KOCAELİ’ de bulunan S.S. İSTANBUL MERMERCİLER KÜÇÜK SAN.

Sitesinde kendi mülkü olan toplamda 5.500 m2 açık 1700 m2’si kapalı alan fabrikasında faliyetine devam etmektedir. Firmamız market, kasap, pastane, şarküteri, büfe reyonları ve soğuk oda üniteleri, morg üniteleri, dış ünite soğutma grupları imalat, satış ve 7/24 teknik servis desteği ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kuruluş tarihinden itibaren kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız,üretimden sevkiyat aşamasına kadar tüm birimlerinde maksimum kontrolleri yaparak her türlü müşteri talebini zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamaktadır.

Herkese, her yerde, her zaman, kalitesinden ödün vermeden ürün odaklı çalışma prensibiyle, müşterilerini memnun ederek her gün bir adım daha ileriye gitmektir.

Ürün odaklı çalışmalarımız, müşterilerimize verdiğimiz sonsuz güven ve özveri ile alanımızda “en iyi” olarak anılmak istiyoruz. Temel ilkelerimizden birisi olan ” % 100 Müşteri Memnuniyeti ” “Sıfır Kusur” anlayışı ile doğru orantılı gelişmektedir.

Ürün-hizmet – personel konularında sürekli geliştirme çabalarımız ile işimizde mükemmele imza atmayı hedeflemekteyiz.

TANGÜN SOĞUTMA San. ve Tic. Ltd. Şti.

OLARAK KALİTE POLİTİKAMIZ VE AMAÇLARIMIZ DOĞRULTUSUNDA % 100 BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ …

SEO