Merkez Sistem Soğutma Ünitesi

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO1280
  • İLAN TARİHİ17 Mart 2021
  • MARKATANGÜN SOĞUTMA
  • ÜRÜN TİPİSATILIK
  • ÜRÜN DURUMUSIFIR
  • SATIŞ DETAYIBİLGİ İSTEYİNİZ

İlan Açıklaması

Konumu

İlan Videosu

Merkez Sistem Soğutma Ünitesi

Merkez Sistem Soğutma Ünitesi: Soğuk odalar, açık ortamda çabucak bozulabilen her türlü nesneyi muhafaza edebileceğiniz türde odalardır. Soğuk odalarda et ve et ürünlerini, süt ve süt ürünlerini kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda meyve, sebze, dondurma, çikolata ve aklınıza gelebilecek her türlü gıdayı kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz.

Soğuk oda panelleri imalatı, sürgü kapılı soğuk oda imalatı, çarpma kapılı soğuk oda imalatı, rezistanslı kapı imalatı ve sürgülü kapı imalatıyla; soğuk odaya ihtiyacı olan herkesin yanındayız. Avrupa standartlarına uygun biçimde imal ettiğimiz odalarımızla, hemen hemen her türlü nesneyi kolaylıkla muhafaza edebilir ve odalarınızı uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Kapılarımızın kasası, özel alüminyumdan üretilmektedir. Kapılarımızın yüzeyinde isteğe bağlı olarak paslanmaz sac, pvc kaplı galvaniz ve polyester boyalı galvaniz sac kullanılır. Kapılarımızda yer alan tüm aksesuarlar ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak imal edilmektedir. Çarpma kapılarımız, menteşeleri yükselen ve ayarlanabilen özelliklere sahiptir. Bu sayede kapı açıldıkça yükselerek zemine sürtünme olasılığı azalır. Kapılarımız güvenlik standartlarına uygun olup kilitliyken de içeriden açılabilmektedir. Bu sayede herhangi bir kazanını önüne geçilebilir.

Soğuk Hava Deposu

Soğuk oda deposu raflarının da imalatını yapmaktayız. Bu sayede soğuk oda ve oda içerisindeki her türlü ihtiyacınızı karşılayacak çözümler sunmaktayız.

Soğuk hava depolarının oluşturulmasından önce bu deponun neyi muhafaza etmek için kullanılacağını bilmek önemlidir. Bundan sonrası ise kullanılacak malzemenin seçidir. Kötü bir yalıtım malzemesi içeren soğuk hava deposu, saklamak istediğiniz nesnelerin bozulmasına neden olabilir. Bu nedenle tüm standartlara uygun şekilde tasarlanmış bir soğuk hava deposuna ihtiyacınız bulunmaktadır. Bunun için doğru adrestesiniz!

Soğuk hava depolarında bir diğer önemli şey de uzun ömürlü olup olmamalarıdır. Soğutma sistemleri için 10 yıl sorunsuz çalışma süresi oldukça iyidir. Bunun için sistemlerin 6 ayda bir defa bakımı yapılmalı ve gerektiğinde arızları parçaları değiştirilmelidir. Bu hususlar, odanızın uzun ömürlü olması adına oldukça önemlidir.

Şoklama yapmanız gereken durumlarda bir şoklama odasına ihtiyacınız olacaktır. Şoklama odası imalatıyla da bu ihtiyacınıza yardımcı olmaktayız. Panel kapı imalatı hizmetiyle de odanızı kolaylıkla monte ve demonte edebilirsiniz.

Soğuk oda panelleri imalatı özel bir imalat sektörüdür. Bu alanda çalışan firmalar sürgü kapılı soğuk oda imalatı ve çarpma kapılı soğuk oda imalatı gerçekleştirir. Pek çok restoran için de zorunlu donanım olan sürgü kapılı soğuk hava depoları ve benzeri özel donanımlı soğuk hava depoları; soğuk hava deposu imalatı yapan firmalarca sunulur. Tabi endüstriyel ihtiyaçlar için şoklama odası imalatı da yine bu firmalarca, şoklama odası imalatı da yine bu firmalar tarafından gerçekleştirilir. Siz de ihtiyaçlarınızı bu firmalara şimdi ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

Fenox Endüstriyel;
Endüstriyel mutfak ekipmanları ve Medikal ürünler İmalat Satış ve Satış sonrası teknik servis hizmeti için kurulmuş olup; bu alanlarda her türlü yeniliğin takipcisi ve müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Temel Kalite Hedefimiz; Kalitede öncü olmak ve “Toplam Kalite Sinerjisini ” yönetici ve tüm çalışanları ile birlikte hayata geçirerek, sektörde söz sahibi olmaktır.

SEO