Soğuk Oda Kapıları Rezisdanlı – Rezisdansız

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO1285
  • İLAN TARİHİ17 Mart 2021
  • MARKATANGÜN SOĞUTMA
  • ÜRÜN TİPİSATILIK
  • ÜRÜN DURUMUSIFIR
  • SATIŞ DETAYIBİLGİ İSTEYİNİZ

İlan Açıklaması

Konumu

İlan Videosu

Soğuk Oda Kapıları Rezisdanlı – Rezisdansız

Soğuk Oda Kapıları Rezisdanlı – Rezisdansız: Soğuk odalar, açık ortamda çabucak bozulabilen her türlü nesneyi muhafaza edebileceğiniz türde odalardır. Soğuk odalarda et ve et ürünlerini, süt ve süt ürünlerini kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda meyve, sebze, dondurma, çikolata ve aklınıza gelebilecek her türlü gıdayı kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz.

Soğuk oda panelleri imalatı, sürgü kapılı soğuk oda imalatı, çarpma kapılı soğuk oda imalatı, rezistanslı kapı imalatı ve sürgülü kapı imalatıyla; soğuk odaya ihtiyacı olan herkesin yanındayız. Avrupa standartlarına uygun biçimde imal ettiğimiz odalarımızla, hemen hemen her türlü nesneyi kolaylıkla muhafaza edebilir ve odalarınızı uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Kapılarımızın kasası, özel alüminyumdan üretilmektedir. Kapılarımızın yüzeyinde isteğe bağlı olarak paslanmaz sac, pvc kaplı galvaniz ve polyester boyalı galvaniz sac kullanılır. Kapılarımızda yer alan tüm aksesuarlar ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak imal edilmektedir. Çarpma kapılarımız, menteşeleri yükselen ve ayarlanabilen özelliklere sahiptir. Bu sayede kapı açıldıkça yükselerek zemine sürtünme olasılığı azalır. Kapılarımız güvenlik standartlarına uygun olup kilitliyken de içeriden açılabilmektedir. Bu sayede herhangi bir kazanını önüne geçilebilir.

Soğuk Hava Deposu

Soğuk oda deposu raflarının da imalatını yapmaktayız. Bu sayede soğuk oda ve oda içerisindeki her türlü ihtiyacınızı karşılayacak çözümler sunmaktayız.

Soğuk hava depolarının oluşturulmasından önce bu deponun neyi muhafaza etmek için kullanılacağını bilmek önemlidir. Bundan sonrası ise kullanılacak malzemenin seçidir. Kötü bir yalıtım malzemesi içeren soğuk hava deposu, saklamak istediğiniz nesnelerin bozulmasına neden olabilir. Bu nedenle tüm standartlara uygun şekilde tasarlanmış bir soğuk hava deposuna ihtiyacınız bulunmaktadır. Bunun için doğru adrestesiniz!

Soğuk hava depolarında bir diğer önemli şey de uzun ömürlü olup olmamalarıdır. Soğutma sistemleri için 10 yıl sorunsuz çalışma süresi oldukça iyidir. Bunun için sistemlerin 6 ayda bir defa bakımı yapılmalı ve gerektiğinde arızları parçaları değiştirilmelidir. Bu hususlar, odanızın uzun ömürlü olması adına oldukça önemlidir.

Şoklama yapmanız gereken durumlarda bir şoklama odasına ihtiyacınız olacaktır. Şoklama odası imalatıyla da bu ihtiyacınıza yardımcı olmaktayız. Panel kapı imalatı hizmetiyle de odanızı kolaylıkla monte ve demonte edebilirsiniz.

Soğuk oda panelleri imalatı özel bir imalat sektörüdür. Bu alanda çalışan firmalar sürgü kapılı soğuk oda imalatı ve çarpma kapılı soğuk oda imalatı gerçekleştirir. Pek çok restoran için de zorunlu donanım olan sürgü kapılı soğuk hava depoları ve benzeri özel donanımlı soğuk hava depoları; soğuk hava deposu imalatı yapan firmalarca sunulur. Tabi endüstriyel ihtiyaçlar için şoklama odası imalatı da yine bu firmalarca, şoklama odası imalatı da yine bu firmalar tarafından gerçekleştirilir. Siz de ihtiyaçlarınızı bu firmalara şimdi ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

1998 yıllı başında İstanbul Maltepe’de Sanayi buzdolabı ve soğutucu üretimi ile ilk faaliyetine başlamış olan Tangün ÇAPKIN, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru ve bilinçli bir şekilde karşılamak için, sektördeki bilgi ve tecrübelerini TANGÜN SOĞUTMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. adı altında 2013 yılı itibariyle DİLOVASI-KOCAELİ’ de bulunan S.S. İSTANBUL MERMERCİLER KÜÇÜK SAN.

Sitesinde kendi mülkü olan toplamda 5.500 m2 açık 1700 m2’si kapalı alan fabrikasında faliyetine devam etmektedir. Firmamız market, kasap, pastane, şarküteri, büfe reyonları ve soğuk oda üniteleri, morg üniteleri, dış ünite soğutma grupları imalat, satış ve 7/24 teknik servis desteği ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kuruluş tarihinden itibaren kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, üretimden sevkiyat aşamasına kadar tüm birimlerinde maksimum kontrolleri yaparak her türlü müşteri talebini zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamaktadır.

Herkese, her yerde, her zaman, kalitesinden ödün vermeden ürün odaklı çalışma prensibiyle, müşterilerini memnun ederek her gün bir adım daha ileriye gitmektir.

Ürün odaklı çalışmalarımız, müşterilerimize verdiğimiz sonsuz güven ve özveri ile alanımızda “en iyi” olarak anılmak istiyoruz. Temel ilkelerimizden birisi olan ” % 100 Müşteri Memnuniyeti ” “Sıfır Kusur” anlayışı ile doğru orantılı gelişmektedir.

Ürün-hizmet – personel konularında sürekli geliştirme çabalarımız ile işimizde mükemmele imza atmayı hedeflemekteyiz.

TANGÜN SOĞUTMA San. ve Tic. Ltd. Şti.

OLARAK KALİTE POLİTİKAMIZ VE AMAÇLARIMIZ DOĞRULTUSUNDA % 100 BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ …

SEO