Tekli ve İkili Morg Üniteleri

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO1300
  • İLAN TARİHİ17 Mart 2021
  • MARKATANGÜN SOĞUTMA
  • ÜRÜN TİPİSATILIK
  • ÜRÜN DURUMUSIFIR
  • SATIŞ DETAYIBİLGİ İSTEYİNİZ

İlan Açıklaması

Konumu

İlan Videosu

Tekli ve İkili Morg Üniteleri

Tekli ve İkili Morg Üniteleri, Morg, hayata gözlerini yummuş birinin defnedilmeden önceki son adresidir. Kişinin cansız bedeni, soğutucu odalarda defnedilmeden bekletilmektedir. Morg dolapları, birkaç farklı türe sahip olup naaşın içerisinde muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Morg dolapları, iyi bir soğutucu sisteme sahip dolaplardır. Morg dolabı imalatı hizmetiyle, morg dolabına ihtiyaç duyan herkese hizmet vermekteyiz. Statik morg dolabı imalatı, baştan yüklemeli morg imalatı, üç üniteli morg imalatı, üç gözlü morg imalatı, yandan açılır morg imalatı, cenaze dolabı imalatı hizmetleriyle her zaman yanınızdayız.

Bu hizmetlerin yanı sıra cenaze yıkama masası ve sedya imalatı hizmeti de sunmaktayız.

Gasil masası, naaşın yıkandığı masadır ve naaş burada yıkandıktan sonra cenaze kefenleme masasına aktarılır. Baştan yüklemeli morg; naaşı dikey olarak, önce ayakları dolabı girecek şekilde tasarlanan morg odalarıdır. İki üniteli baştan yüklemeli morg dolabında üniteler biribinden bağımsız çalışır ve farklı sıcaklıklarda naaşı muhafaza edebilir.

Statik morg dolabı imalatı hizmetimizde ise naaş kuru soğutma seçeneğiyle bekletilmektedir. Aynı zamanda fanlı, yani hava sirkülasyonu seçeneğiyle de soğutma yapılmaktadır. Morg odaları ölçüleri standart olduğu üzere şipariş üzerine özel boyutlarda da hazırlanmaktadır. Kullanılan malzemeler paslanmaz olup en az 2 yıl garantilidir. Çoklu kullanıma da uygun olarak hazırlanabilen morg odaları, isteğinize uygun olarak da tasarlanmaktadır.

Morg dolabına naaşı koymak için kullanılan sedye iste, raylı sistem olup kolay kullanıma sahiptir. Morg imalatı ve morg odası üretimi için doğru yerdesiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

İsteğe bağlı ( tekli, çiftli veya üçlü)
40 kg/ m3 yoğun poliüretan enjeksiyonlu gövde
Isı göstergeli otomatik defrozlu kumanda paneli
Soğutma sistemi (statik veya hava sirkilasyonlu )
İsteğe göre hareketli sedyeler

SEO

KALİTE POLİTİKAMIZ

1998 yıllı başında İstanbul Maltepe’de Sanayi buzdolabı ve soğutucu üretimi ile ilk faaliyetine başlamış olan Tangün ÇAPKIN, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru ve bilinçli bir şekilde karşılamak için, sektördeki bilgi ve tecrübelerini TANGÜN SOĞUTMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. adı altında 2013 yılı itibariyle DİLOVASI-KOCAELİ’ de bulunan S.S. İSTANBUL MERMERCİLER KÜÇÜK SAN.

Sitesinde kendi mülkü olan toplamda 5.500 m2 açık 1700 m2’si kapalı alan fabrikasında faliyetine devam etmektedir. Firmamız market, kasap, pastane, şarküteri, büfe reyonları ve soğuk oda üniteleri, morg üniteleri, dış ünite soğutma grupları imalat, satış ve 7/24 teknik servis desteği ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kuruluş tarihinden itibaren kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız,üretimden sevkiyat aşamasına kadar tüm birimlerinde maksimum kontrolleri yaparak her türlü müşteri talebini zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamaktadır.

Herkese, her yerde, her zaman, kalitesinden ödün vermeden ürün odaklı çalışma prensibiyle, müşterilerini memnun ederek her gün bir adım daha ileriye gitmektir.

Ürün odaklı çalışmalarımız, müşterilerimize verdiğimiz sonsuz güven ve özveri ile alanımızda “en iyi” olarak anılmak istiyoruz. Temel ilkelerimizden birisi olan ” % 100 Müşteri Memnuniyeti ” “Sıfır Kusur” anlayışı ile doğru orantılı gelişmektedir.

Ürün-hizmet – personel konularında sürekli geliştirme çabalarımız ile işimizde mükemmele imza atmayı hedeflemekteyiz.

TANGÜN SOĞUTMA San. ve Tic. Ltd. Şti.

OLARAK KALİTE POLİTİKAMIZ VE AMAÇLARIMIZ DOĞRULTUSUNDA % 100 BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ …