Yandan Yüklemeli Morg Ünitesi

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO1324
  • İLAN TARİHİ17 Mart 2021
  • MARKATANGÜN SOĞUTMA
  • ÜRÜN TİPİSATILIK
  • ÜRÜN DURUMUSIFIR
  • SATIŞ DETAYIBİLGİ İSTEYİNİZ

İlan Açıklaması

Konumu

İlan Videosu

Yandan Yüklemeli Morg Ünitesi

Yandan Yüklemeli Morg Ünitesi : Morg, hayata gözlerini yummuş birinin defnedilmeden önceki son adresidir. Kişinin cansız bedeni, soğutucu odalarda defnedilmeden bekletilmektedir. Morg dolapları, birkaç farklı türe sahip olup naaşın içerisinde muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Morg dolapları, iyi bir soğutucu sisteme sahip dolaplardır. Morg dolabı imalatı hizmetiyle, morg dolabına ihtiyaç duyan herkese hizmet vermekteyiz. Statik morg dolabı imalatı, baştan yüklemeli morg imalatı, üç üniteli morg imalatı, üç gözlü morg imalatı, yandan açılır morg imalatı, cenaze dolabı imalatı hizmetleriyle her zaman yanınızdayız.

Bu hizmetlerin yanı sıra cenaze yıkama masası ve sedya imalatı hizmeti de sunmaktayız.

Gasil masası, naaşın yıkandığı masadır ve naaş burada yıkandıktan sonra cenaze kefenleme masasına aktarılır. Baştan yüklemeli morg; naaşı dikey olarak, önce ayakları dolabı girecek şekilde tasarlanan morg odalarıdır. İki üniteli baştan yüklemeli morg dolabında üniteler biribinden bağımsız çalışır ve farklı sıcaklıklarda naaşı muhafaza edebilir.

Statik morg dolabı imalatı hizmetimizde ise naaş kuru soğutma seçeneğiyle bekletilmektedir. Aynı zamanda fanlı, yani hava sirkülasyonu seçeneğiyle de soğutma yapılmaktadır. Morg odaları ölçüleri standart olduğu üzere şipariş üzerine özel boyutlarda da hazırlanmaktadır. Kullanılan malzemeler paslanmaz olup en az 2 yıl garantilidir. Çoklu kullanıma da uygun olarak hazırlanabilen morg odaları, isteğinize uygun olarak da tasarlanmaktadır.

Morg dolabına naaşı koymak için kullanılan sedye iste, raylı sistem olup kolay kullanıma sahiptir. Morg imalatı ve morg odası üretimi için doğru yerdesiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

İsteğe bağlı ( tekli, çiftli veya üçlü)
40 kg/ m3 yoğun poliüretan enjeksiyonlu gövde
Isı göstergeli otomatik defrozlu kumanda paneli
Soğutma sistemi (statik veya hava sirkilasyonlu )
İsteğe göre hareketli sedyeler

Fenox Endüstriyel;
Endüstriyel mutfak ekipmanları ve Medikal ürünler İmalat Satış ve Satış sonrası teknik servis hizmeti için kurulmuş olup; bu alanlarda her türlü yeniliğin takipcisi ve müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Temel Kalite Hedefimiz; Kalitede öncü olmak ve “Toplam Kalite Sinerjisini ” yönetici ve tüm çalışanları ile birlikte hayata geçirerek, sektörde söz sahibi olmaktır.

SEO